חוסכים בעלויות, מקבלים אותו מוצר

המחירים בארץ

אתה אוהב לקנות כלי נגינה, ותמיד צריך קייס או סט מיתרים. אבל העלויות בארץ ביחס לחו"ל יכולות להוציא אותך מדעתך. הסיבה ברורה, כלי נגינה שנמכר בטורקיה, לא עובר תהליך יקר ומורכב של יבוא לארץ, ביחד עם כל ההוצאות הנלוות. אז למה לשלם סתם? קבל את אותו מוצר, בעלות מקומית – חסוך עד 45% מעלות המוצר.

איך זה עובד?

במרכז לוגיסטי עם בקרת מיזוג אוויר ותנאים אופטימליים אנו מאחסנים כלי נגינה ואביזרים. כל המוצרים עובדים בדיקה מוקפדת על איכות, נראות וסאונד. לאחר ביצוע הזמנה, צוות מיומן יארוז את ההזמנה שלך בעזרת טכנולוגיית אריזה מתקדמת המבטיחה שהמוצר יגיע אליך שלם וללא פגם.

כשהמוצר מגיע לארץ, החבילה עוברת למרכז מיון הארצי. כמו כל הזמנה של מוצר מחו"ל, על חבילות גדולות עלולה לחול חובת תשלום מע"מ. חשוב לזכור: על כלי נגינה ואביזרים אין תשלום מכס, אלא רק מע"מ. כלומר גם במידה והחבילה נעצרת, המקסימום שתשלם הוא 17% על סך ההזמנה.

איך קונים כלי נגינה באינטרנט?

קניית כלי נגינה אונליין הוא לא דבר פשוט, ואנו מבינים את זה. כדי לעזור לכם להיות שלמים ובטוחים עם הכלי שאתם מזמינים, אנו מציעים לכם שירות צילום של המוצר לפני ההזמנה. צרו איתנו קשר בטלפון או במייל לגבי כל אחד מהכלים בקטלוג, ואנו נשלח לכם צילום של הכלי הספציפי אותו תקבלו.

זמני משלוח

המוצרים נשלחים ללא עלות נוספת בדואר אויר רשום. אנו שולחים את החבילה עד 3 ימים מרגע ביצוע ההזמנה, ולרוב מוקדם יותר.

  • חבילות מחו"ל מגיעות לארץ עד 30 ימי עסקים

ניתן לקבל משלוחים באקספרס DHL

שירות לקוחות

ניתן תמיד להשיג אותנו במייל או בוואטסאפ